Ritim Atölyesi

Ritim – Perküsyon Atölyesi

Firmalar için geliştirilen ritim atölyesi çalışmalarının amacı, bireyin ve firma çalışanlarının takım ruhunun geliştirilmesine katkıda bulunmak ve firmadaki her pozisyondaki çalışanın ritmi kullanarak ortak bir amaç etrafında bir araya gelmelerini sağlamaktır. Algo-Ritmo Perküsyon Grubu 2002 yılından günümüze kadar uzanan süreçte bir çok önemli firma için ritim atölyesi çalışmalarında sahne almıştır.

Algo-Ritmo Perküsyon Grubu, istediğiniz taktirde interaktif ritim & perküsyon atölyesi etkinliğini şirketinizde de gerçekleştirebilir. Firmanızın  uygun olan toplantı salonu, konferans salonu veya mevsim şartlarına göre açık hava ortamlarında yönetici kadronuz ve çalışanlarınızdan oluşan katılımcılarla etkinliği gerçekleştirebiliriz.

Şirketler için kurumsal ritim atölyesi çalışmaları için Algo-Ritmo Perküsyon Grubu‘nun mutlaka size uygun bir çözümü olacaktır. Bunun için bize ulaşmanız yeterli.

Algo-Ritmo Perküsyon Grubu’nun interaktif ritim takım çalışması ile firma eğitimleri, seminerler, bayi toplantıları, kongreler ve yıl sonu şirket toplantıları, şirket piknikleri katılımcılar için yıllardır çok daha enerjik, eğlenceli ve motivasyonu yüksek olarak geçiyor

Hemen Teklif Alın

Bilgi ve teklif talepleriniz için 0539 975 89 99 nolu telefonumuz veya info@algo-ritmo.com e-mail adresimiz aracılığıyla bizimle irtibata geçiniz.

Ritim Atölyesi ve Algo-Ritmo Perküsyon Show – Egepen Fabrikası / İzmir

Ritim Atölyesi ve Algo-Ritmo Perküsyon Show – Egepen Fabrikası / İzmir

Yapı Kredi Mensuplarıyla Ritim Workshop – Perküsyon Atölyesi