Fuar Bandosu – Fuar Stand Organizasyonlarınız İçin Canlı Müzik Grubu

Fuar Bandosu - Fuar Stand Organizasyonlarınız İçin Canlı Müzik Grubu

Fuar standınızda gerçekleştireceğiniz organizasyonunuz için Brezilya, Latin ve Türk alt yapılı perküsyon show ile cover parçaları bir arada sunduğumuz benzersiz repertuarımızla show yapıyoruz.

Önemli fuarlarda, prestijli firma ve markaların standlarında sergilediği gösterileriyle fuar alanlarında adeta karnaval ve festival havası estiren ritim orkestramız, fuar standınızda gerçekleştirmeyi planladığınız şov için istekleriniz ve beklentileriniz doğrultusunda en doğru çözüm önerileriyle sizi bekliyor.

Fuar Standınızda Canlı Müzik Show
Algo-Ritmo Perküsyon Grubu; Brezilya, Latin ve Türk alt yapılı ritim show ile cover parçaları bir arada sunduğu benzersiz repertuarıyla fuar standınızdaki ziyaretçilerinize unutulmayacak bir müzik ziyafeti sunmasının yanı sıra isteğinize bağlı olarak yapacağı interaktif perküsyon etkinliklerinde stand ziyaretçilerinizin de aktif olarak gösteriye katılmasını sağlar.

Mobil Bando 
Günümüzün trendlerine uygun olarak fuar alanında mobil fuar bandosu olarak yürüyerek de performans sergileyen bando ekibimiz markanızın tüm fuar ziyaretçileri tarafından bilinirliğini için show yapar. Standınıza ekstra ziyaretçi çekmek için balkan bandosu ve bando ekibi kiralama seçeneklerimizi size sunuyoruz.

Fuar Bandosu Örnek Video


Fuar Standınızda Ürünlerinizle Ritim-Perküsyon Gösterisi

Algo-Ritmo, şirketinizin fuarda sergileyeceği ürünleri titizlikle inceler ve yaptığı ön çalışma sonucunda ürünlerinizi veya faaliyetlerinizde kullandığınız materyallerinizi kendine özgü çok özel çalışma yöntemleriyle birer perküsyon enstrümanı haline getirerek etkinliğinizde kullanır. İnteraktif perküsyon etkinliklerinde ise katılımcıların da aktif olarak bu enstrümanları kullanarak gösteriye katılmasını sağlar.

Bilgi ve teklif talepleriniz için 0539 975 89 99 nolu telefonumuz veya info@algo-ritmo.com e-mail adresimiz aracılığıyla bizimle irtibata geçiniz.