Perküsyon Workshop – Ritim Takım Çalışması – Ritim Atölyesi

Ritim – Perküsyon Enstrümanlarıyla Firma Takım Çalışması

Ritim – Perküsyon Enstrümanlarıyla Firma Takım Çalışması

Firmalar için geliştirilen ritim motivasyon çalışmalarının amacı, bireyin ve firma çalışanlarının takım ruhunun geliştirilmesine katkıda bulunmak ve firmadaki her pozisyondaki çalışanın ritmi kullanarak ortak bir amaç etrafında bir araya gelmelerini sağlamaktır.

Gerçekleştirmeyi planladığınız etkinliğe özel, gösteri ve ritim workshop seçenekleriyle perküsyon workshop konusunda büyük tecrübeye sahip sanatçılardan kurulu grubumuz, beklentileriniz doğrultusunda en doğru çözüm önerileriyle 2002 yılından günümüze kadar uzanan dönemde birçok başarılı çalışmaya imza atmıştır.

Firmanızda Perküsyon Workshop

Perküsyon Workshop

interaktif perküsyon workshop – kurumsal ritim takım çalışması

Algo-Ritmo Perküsyon Grubu, istediğiniz taktirde interaktif perküsyon workshop etkinliğini şirketinizde de gerçekleştirebilir. Firmanızın perküsyon workshop için uygun olan toplantı salonu, konferans salonu veya mevsim şartlarına göre açık hava ortamlarında yönetici kadronuz ve çalışanlarınızdan oluşan katılımcılarla etkinliği gerçekleştirebiliriz.

Şirketlere Uzun Süreli Ritim Atölyesi / Perküsyon Eğitimi

Şirketlere özel uzun süreçli kurumsal ritim perküsyon atölyesi çalışmalarımızla da firma çalışanlarına verdiğimiz ritim eğitimleri sonucunda Algo-Ritmo ve firmanızın eğitim alan ekibi birlikte perküsyon showritim konseri gerçekleştirebilir.

Şirketler için perküsyon takım çalışması, ritim workshop, perküsyonla firma motivasyon etkinlikleri ve kurumsal ritim atölyesi çalışmaları için Algo-Ritmo Perküsyon Grubu‘nun mutlaka size uygun bir çözümü olacaktır. Bunun için bize ulaşmanız yeterli!

Algo-Ritmo Perküsyon Grubu’nun interaktif ritim takım çalışması ile firma eğitimleri, seminerler, bayi toplantıları, kongreler ve yıl sonu şirket toplantıları katılımcılar için yıllardır çok daha enerjik, eğlenceli ve motivasyonu yüksek olarak geçiyor

Bilgi ve teklif talepleriniz için 0539 975 89 99 nolu telefonumuz veya info@algo-ritmo.com e-mail adresimiz aracılığıyla bizimle irtibata geçiniz.

Kurumsal Perküsyon Workshop Çalışmalarımızdan…