Şirketler İçin Ritim Atölyesi

Şirketler için geliştirilen ritim atölyesi çalışmalarının amacı, bireyin ve firma çalışanlarının takım ruhunun geliştirilmesine katkıda bulunmak ve firmadaki her pozisyondaki çalışanın ritmi kullanarak ortak bir amaç etrafında bir araya gelmelerini sağlamaktır. Algo-Ritmo Perküsyon Grubu 2002 yılından günümüze kadar uzanan süreçte bir çok önemli firma için ritim atölyesi çalışmalarında sahne almıştır.

Algo-Ritmo Perküsyon Grubu’nun interaktif ritim perküsyon takım çalışması ile firma eğitimleri, seminerler, bayi toplantıları, kongreler ve yıl sonu şirket toplantıları, şirket piknikleri katılımcılar için yıllardır çok daha enerjik, eğlenceli ve motivasyonu yüksek olarak geçiyor.

Şirketler için kurumsal ritim atölyesi çalışmaları için Algo-Ritmo Perküsyon Grubu‘nun mutlaka size uygun bir çözümü olacaktır. Firmanızda, toplantı mekanınızda (otel, kongre merkezi vb.) etkinlik yapabileceğimiz gibi Algo-Ritmo Perküsyon Grubu’nun Beyoğlu/İstanbul’da bulunan Ritim – Perküsyon Atölyesinde firmanızı misafir ederek etkinliğinizi gerçekleştirebiliriz. Bunun için bize ulaşmanız yeterli.

Hemen Teklif Alın

Bilgi ve teklif talepleriniz için 0539 975 89 99 nolu telefonumuz veya info@algo-ritmo.com e-mail adresimiz aracılığıyla bizimle irtibata geçiniz.