Şirketlere İnteraktif Ritim Takım Çalışması

Ritim – Perküsyon Enstrümanlarıyla Firma Takım Çalışması

Şirketlere Özel Ritim – Perküsyon Enstrümanlarıyla Takım Çalışması

Firmalar için geliştirilen ritim motivasyon çalışmalarının amacı, bireyin ve firma çalışanlarının takım ruhunun geliştirilmesine katkıda bulunmak ve firmadaki her pozisyondaki çalışanın ritmi kullanarak ortak bir amaç etrafında bir araya gelmelerini sağlamaktır.

Gerçekleştirmeyi planladığınız etkinliğe özel, gösteri ve ritim workshop seçenekleriyle perküsyon workshop konusunda büyük tecrübeye sahip sanatçılardan kurulu grubumuz, beklentileriniz doğrultusunda en doğru çözüm önerileriyle 2002 yılından günümüze kadar uzanan dönemde birçok başarılı çalışmaya imza atmıştır.

Şirketinizde Perküsyon Workshop

Perküsyon Workshop

interaktif perküsyon workshop – kurumsal ritim takım çalışması

Algo-Ritmo Perküsyon Grubu, istediğiniz taktirde interaktif ritim workshop etkinliğini şirketinizde de gerçekleştirebilir. Firmanızın perküsyon workshop için uygun olan toplantı salonu, konferans salonu veya mevsim şartlarına göre açık hava ortamlarında yönetici kadronuz ve çalışanlarınızdan oluşan katılımcılarla etkinliği gerçekleştirebiliriz.

Şirketler için ritim takım çalışması, perküsyon workshop, ritimlerle firma motivasyon etkinlikleri ve kurumsal perküsyon atölyesi çalışmaları için Algo-Ritmo Perküsyon Grubu‘nun mutlaka size uygun bir çözümü olacaktır. Bunun için bize ulaşmanız yeterli!

Algo-Ritmo Perküsyon Grubu’nun interaktif ritim takım çalışması ile firma eğitimleri, seminerler, bayi toplantıları, kongreler ve yıl sonu şirket toplantıları katılımcılar için yıllardır çok daha enerjik, eğlenceli ve motivasyonu yüksek olarak geçiyor.

Bilgi ve teklif talepleriniz için 0539 975 89 99 nolu telefonumuz veya info@algo-ritmo.com e-mail adresimiz aracılığıyla bizimle irtibata geçiniz.

interaktif ritim takım çalışmalarımızdan

interaktif ritim takım çalışmalarımızdan…