Ritim Workshop – Perküsyon Takım Çalışması

Ritim Workshop - Perküsyonla Takım Çalışması

Ritim Motivasyon Atölyesi

Şirketiniz için planladığınız etkinlikte ritim workshopperküsyon enstrümanlarıyla takım çalışması yapmayı düşünüyorsanız doğru sayfadasınız!

Kurumsal etkinlikler için perküsyon atölyesi ritim workshop konusunda büyük tecrübeye sahip sanatçılardan kurulu grubumuz, 2002 yılından günümüze kadar uzanan dönemde birçok başarılı çalışmaya imza atmıştır.

Şirketler için geliştirilen ritim workshop takım çalışması ‘nın amacı, firma çalışanlarının takım ruhunun geliştirilmesine katkıda bulunmak ve firmadaki her pozisyondaki çalışanın ritim motivasyon atölyesi ile ortak bir amaç etrafında bir araya gelmelerini sağlamaktır.

Siz de 15 yıldır birçok önemli firmanın tercih ettiği gibi Algo-Ritmo‘nun renkli, enerjik ve eğlenceli perküsyon gösterisi ile birlikte firmanız çalışanlarının motivasyonunu yükseltecek, firmalara özel perküsyon takım çalışması çözümlerimiz için bize ulaşınız!

Bilgi ve teklif talepleriniz için 0539 975 89 99 nolu telefonumuz veya info@algo-ritmo.com e-mail adresimiz aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kurumsal Ritim Takım Çalışmalarımızdan – Bakcell Etkinliği – Baku / Azerbaycan