Uyarılar ve Kullanım Şartları
 
Algo-Ritmo Perküsyon Grubu Resmi Yayın Organları
Algo-Ritmo Perküsyon Grubu'nun resmi yayın organları aşağıda belirtilmiştir.

Bunlar; www.algo-ritmo.com URL'inde yayınlanan web sitesi, www.facebook.com/algoritmoband URL'inde yayınlanan 
resmi Facebook sayfası ve http://twitter.com/algoritmoband URL'inde yayınlanan resmi twitter hesabıdır.

Yukarıda isimleri geçen resmi yayın organları dışında yer alan hiç bir yayın Algo-Ritmo Perküsyon Grubu'na ait değildir. 
Resmi yayın organları dışında yayınlanan metinler, videolar, fotoğraflar, işitsel ve görsel yayınlar ile türevleri Algo-Ritmo Perküsyon Grubu ile hiçbir şekilde ilişkilendirilemez.


Telif Hakkı 
www.algo-ritmo.com web sitesindeki bütün içeriğin sahibi Algo-Ritmo Perküsyon Grubu’dur.

Sitedeki bütün fikir hakları (telif hakları dahil) Algo-Ritmo Perküsyon Grubu’na aittir ve ait olmaya devam edecektir.

www.algo-ritmo.com web sitesindeki hiçbir yazılı, görsel yada işitsel malzeme Algo-Ritmo Perküsyon Grubu'nun izni olmaksızın kopyalanamaz, bütün olarak ve/veya kısmen alıntı yapılamaz.

Kullanıcılar site içeriğine ekleme veya içerikte bir değişiklik yapamaz. Site içeriği kullanıcılar tarafından dağıtılamaz, pazarlanamaz, yazılı, görsel ve işitsel hiçbir medya organında kullanılamaz ve tekrar basılamaz. Kullanıcıların yukarıda sayılanlardan herhangi birini yaptığı durumlarda, Algo-Ritmo Perküsyon Grubu hukuksal yollara başvurma haklarını saklı tutar.


Sorumluluk
Site içeriği kullanıcıların Algo-Ritmo Perküsyon Grubu ile ilgili bilgi almasını sağlamak için yayınlanmıştır. Bununla beraber,
Algo-Ritmo Perküsyon Grubu sitede yayınlanan içerikten sorumlu değildir, site içeriği Algo-Ritmo Perküsyon Grubu için bağlayıcı değildir. 


Kullanım Şartları
İleride sözkonusu şartları okumamış veya okumuş olup ta bunlara uygun davranmamış olmanızdan kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin talebinizden Algo-Ritmo Perküsyon Grubu’ nun ve/veya Algo-Ritmo Perküsyon Grubu Web Sitesi'nin, bu sitedeki her türlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının, Algo-Ritmo Perküsyon Grubu 'nun yetkilendirdikleri kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

Şu kadar ki; Algo-Ritmo Perküsyon Grubu Web Sitesi'ni ziyaret edenlerin, yorum platformlarına katılanların, reklam ve sponsorluk veren şirketlerin, Web Sitesi'nde yayınlamış olabilecekleri yazı, bilgi, yorum, haber, görüntü, Algo-Ritmo Perküsyon Grubu logosunun, anasayfa ile alt bölüm bağlantılarının Algo-Ritmo Perküsyon Grubu dışı web sitelerinde kullanımı ve kullanıcılar tarafından Algo-Ritmo Perküsyon Grubu sunucularına yüklenip yayınlanan her türlü içeriğin kullanımı suretiyle edinilen bilgi ve yorumlar dahil ve fakat bu sayılan kişiler ya da yayınlarla sınırlı olmaksızın, Internet'in genel teamüller doğrultusundaki yapısı gereği sorumluluk ve yetkisinde olmayan herhangi bir içerikten, Algo-Ritmo Perküsyon Grubu’nun hukuki, cezai ve/veya şahsi hiçbir sorumluluğu bulunmamakta olup, işbu Web Sitesi ziyaretçileri bu hususu bu siteye girdikleri andan itibaren kabul ve beyan ederler.

Algo-Ritmo Perküsyon Grubu, işbu hüküm ve şartları dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir. 

Bu yayın, Algo-Ritmo Perküsyon Grubu´nun izni olmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, ticari bir amaçla kaynak gösterilmek suretiyle kullanılamaz ve hiçbir format altında bilgisayar sistemlerine aktarılamaz. 


 
   
  Copyright ©2012 Algo-Ritmo Perküsyon Grubu