Algo-Ritmo Perküsyon Grubu

Algo-Ritmo Perküsyon Grubu, 2002 yılında perküsyonist / eğitmen Ebru Ayarcı tarafından kurulmuştur. 

Başta Afrika ve Güney Amerika olmak üzere Dünya’nın çeşitli coğrafyalarından ritimleri farklı formatlar ve enstrümanlar ile icra eden Algo-Ritmo Perküsyon Grubu, yurtiçi ve yurtdışında çok sayıda konser, televizyon programı, açılış/fuar, workshop ve sosyal sorumluluk projesinde sahne almıştır.

Algo Ritmo Perküsyon Grubu - Ritim Workshop - Ritim Takım Çalışması - Kurumsal Ritim Motivasyon Toplantısı   Algo Ritmo Ritim Grubu - interaktif ritim gösterisi - kurumsal perküsyon eğitimi - firmalar için ritim

Türk ezgileri de dahil olmak üzere farklı kültürlerin geleneksel ve modern parçalarının perküsyon yorumlarını başarıyla icra eden grup, akustik performanslarının yanı sıra kullandığı özgün elektronik altyapılar ile de beğeni toplamaktadır. 

Algo-Ritmo Perküsyon Grubu, Mamady Keita, Adama Drame, Yamar Thiam, Okay Temiz ve birçok ünlü perküsyoncu ile de çalışmıştır.

Grubun Afrika, Brezilya ve Türk ritimlerini içeren renkli ve enerjik gösterisi içeriğe göre 6-15 kişilik ekip tarafından gerçekleştirilmektedir. Ekibe konserin içeriğine göre trompet, saksafon, klarnet gibi nefesli enstrümanlar da dahil edilmektedir. 

Algo-Ritmo'nun önemli özelliklerinden biri de geleneksel Afrika ritimlerini orijinal halleriyle Türkiye'de hayata geçiren ilk perküsyon grubu olması ve bu yolda öncülük etmesidir.   

   
Etkinliklerimize Referanslar Bölümümüzden Ulaşabilirsiniz
Algo-Ritmo Tanıtım Videosu

 
     
   
  Perküsyonla Takım Çalışması - Ritim Workshop - Kurumsal Perküsyon Etkinliği - Ritim Motivasyon Toplantısı -
İnteraktif Ritim Gösterisi - Firma Ürünleriyle Kurumsal Ritim Çalışması - Brezilya Samba Perküsyon
 
     
   
     
  Copyright ©2015 Algo-Ritmo Perküsyon Grubu
Uyarılar ve Kullanım Şartları